ЗАСТОСУВАННЯ І ЗНАЧЕННЯ

ПреМама дуо ... зачаття, вагітність і годування грудьми

ПреМама дуоє добавкою для вагітних, яка містить вітаміни, мінерали та жирні кислоти Омега-3 (ДГК і ЕПК). Вона спеціально розроблена, щоб допомогти Вашому організму підготуватися до вагітності, а також задовольнити зростаючі потреби харчування під час вагітності та годування грудьми. 

Спроба завагітніти...

Важливо, щоб тіло майбутньої матері було підготоване до здорової вагітності. Перші кілька тижнів вагітності після зачаття мають вирішальне значення для розвитку органів дитини, проте трапляється так, що жінка все ще не знає, що вона вагітна в цей період.

Здорова дієта важлива для отримання необхідних поживних речовин і підготовки Вашого тіла до вагітності, але, незважаючи на всі зусилля, покладатися тільки на дієту може бути недостатньо. Тому важливо почати приймати ПреМама дуо, як тільки Ви почнете намагатися завагітніти.

Вагітність ...

4 Це період інтенсивного розвитку тіла дитини, коли збільшується потреба в енергії і поживних речовинах як для матері, так і для дитини. Зовсім не потрібно «їсти за двох» – замість цього слід забезпечити правильне харчування.

Окрім регулярної і здорової дієти, щоденний прийом ПреМама дуо допоможе Вам отримати найважливіші мікроелементи, необхідні для підтримки здорової вагітності і розвитку Вашої дитини.

Грудне годування...

Ймовірно, більшість мам віддадуть перевагу грудному годуванню своїх дітей. Незважаючи на те, що це одна з найблагородніших і прекрасних речей, які Ви можете зробити для своєї дитини і для себе, грудне вигодовування може виявитися дуже складним з точки зору харчування, оскільки перші кілька місяців свого життя Ваша дитина, ймовірно, буде залежати тільки від поживних речовин, одержуваних від грудного вигодовування.

1 Потреба в енергії і харчуванні зростає під час грудного вигодовування не тільки у зв’язку з необхідністю забезпечити належне харчування для дитини, а й у зв’язку з необхідністю підтримати організм та енерговитривалість матері, що важливо для цього періоду.

Склад

Склад ПреМама дуо

ПреМама дуо - добавка для вагітних, яка містить вітаміни, мінерали та жирні кислоти Омега-3 (ДГК і ЕПК), розділені на таблетки і капсули. Кожна таблетка складається з 11 вітамінів і 10 мінералів, а капсули багаті жирними кислотами Омега-3.

Повний склад мікроелементів, що містяться в ПреМама дуо, наведений в таблиці нижче:

Інформація про поживну цінність 1 таблетка
Вітамін B1 (Тіамін) 1,4 мг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 1,4 мг
Вітамін B3 (Ніацин, Нікотинамід) 18 мг
Вітамін B6 1,9 мг
Вітамін B12 2,6 мкг
Вітамін C 85 мг
Вітамін D 10 мкг
Вітамін E 15 мг
Пантотенова кислота 6 мг
Фолієва кислота 400 мкг
Біотин 30 мкг
Цинк 5 мг
Залізо 15 мг
Кальцій 200 мг
Йод 150 мкг
Магній 56,3 мг
Мідь 1 мг
Марганець 2,0 мг
Селен 60 мкг
Хром 30 мкг
Молібден 50 мкг
Харчова цінність 1 капсула
ДГК (Докозагексаєнова кислота) 200 мг
ЕПК (Ейкозапентаєнова кислота) 40 мг
Вітамін E 3.3 мг


Основні інгредієнти

Основні інгредієнти Premama Duo та їх значення

Фолієва кислота

1, 2 Фолієва кислота особливо важлива для вагітних жінок і жінок, які планують вагітність, оскільки низький рівень фолієвої кислоти у матері є серйозним фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки плода. Нервова трубка формує головний і спинний мозок дитини, які мають важливе значення для нервової системи.
2 Рекомендується приймати 400 мкг фолієвої кислоти до зачаття і протягом перших 12 тижнів вагітності. 

Вітамін D

1 Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору в організмі, а також підтримує необхідний рівень кальцію в крові, важливий для здорових зубів і кісток.
2 Вагітним жінкам рекомендується щодня приймати 10 мкг вітаміну D, щоб підтримувати достатні запаси цього вітаміну під час вагітності та грудного вигодовування, що важливо як для матері, так і для дитини. Це особливо важливо для жінок, які не мають можливості часто виходити з дому або знаходяться в закритому приміщенні протягом тривалого часу.

Йод

1 Йод сприяє виробництву гормонів щитоподібної залози, а також підтримує її функціонування.
3 Йод має важливе значення для розвитку здорового мозку і нервової системи під час вагітності і для раннього періоду життя новонародженого.
Потреба в йоді зростає під час вагітності та грудного вигодовування, тому важливо, щоб в організм вагітних жінок і матерів-годувальниць надходила достатня кількість йоду, що легко забезпечити за допомогою добавок, наприклад, приймаючи Premama Duo.

Залізо

1 Залізо сприяє утворенню еритроцитів і переміщенню кисню в організмі, а також сприяє нормальному метаболізму і зниженню втоми й стомлюваності.


Добавки заліза можуть бути корисними для профілактики анемії, яка поширена серед вагітних жінок.

Вітамін С

1 Вітамін С важливий для нормальної функції імунної системи і сприяє засвоєнню заліза в організмі. Він допомагає зменшити симптоми втоми й стомлюваності у жінок, які часто виникають під час вагітності або при грудному вигодовуванні.

ДГК (Докозагексаєнова кислота)

1 ДГК є дуже важливим інгредієнтом Premama Duo, , оскільки науково доведено, що прийом 200 мг докозагексаєнової кислоти матір’ю сприяє нормальному розвитку мозку і очей плоду та немовляти.

Для отримання достатньої кількості ДГК вагітним жінкам і матерям, що годують, рекомендовано вживати жирну рибу – наприклад, лосось, форель, сардини або скумбрію, або просто використовувати в раціоні добавки – такі, як Premama Duo.


Дозування

Дозування і прийом ПреМама дуо

ПреМама дуо випускається у вигляді таблеток і капсул. Жінкам, які планують вагітність, вагітним жінкам і матерям що годують, рекомендовано приймати одну таблетку і одну капсулу в будь-який час дня, бажано після їжі.

ПреМама дуо

Планування вагітності, вагітність та грудне вигодовування
11 вітамінів
10 мікроелементів
З містить ДГК
30 таблеток
30 капсул