Харчування

Здорове харчування – Ваша підготовка до вагітності

Здорове харчування дуже важливе при спробах завагітніти, оскільки воно забезпечує Вас поживними речовинами, необхідними для Вашого здоров’я, а також для підготовки Вашого тіла до здорової вагітності.

Рекомендації представляють собою типову здорову дієту, що включає багато свіжих фруктів, овочів і цільні зерна, що містять мікроелементи, важливі для функцій Вашого організму, а також волокна, які корисні для Вашого травлення. Створіть ідеальне для Вас співвідношення споживання вуглеводів, білків і жирів.

Хорошими джерелами вуглеводів є: хліб, картопля, рис, макаронні вироби і крупи. Вибирайте продукти з необробленого цільного зерна, коли можете, і залишайте шкірку на картоплі при запіканні, щоб збільшити кількість споживаного Вами волокна. Ви отримуєте білки з: м’яса, яєць, риби і молочних продуктів. Боби, горох і сочевиця – хороша заміна м’яса. Щоб не набрати занадто багато ваги, рекомендується в основному споживати ненасичені жири, наприклад, рослинну олію.

Чим більш збалансована Ваша дієта, тим більше Ви будете впевнені, що споживаєте те, що потрібно.

Не забувайте пити багато води.

Якщо, однак, Ви не впевнені у виборі свого харчування, Ви можете порадитися з Вашим лікарем або дієтологом.

Чого слід уникати?

Ви повинні обмежити споживання цукру та уникати таких продуктів, як шоколад, печиво, солодощі, солодкі безалкогольні напої тощо. Слід зменшити споживання всіх видів оброблених продуктів, оскільки вони мають високу калорійність і низьку поживну цінність.

Уникайте вживання алкоголю, також слід зменшити споживання кофеїну, який присутній не тільки в каві, але і в чаї, шоколаді, деяких безалкогольних і енергетичних напоях.

Паління також може бути шкідливим для Вас і Вашої дитини, і тому, при спробі завагітніти, а також під час всієї вагітності і грудного вигодовування курити не рекомендується.

Утім, хоч Ви й дотримуєтеся здорового харчування, у Вас цілком природно можуть виникнути сумніви в тому, що Ви дійсно отримуєте достатню кількість необхідних поживних речовин зі свого раціону. Тому для додаткової підтримки Ви можете також розглянути спеціально розроблену добавку, наприклад, ПреМама Дуо.


Також важливо знати, що нервова трубка дитини формується протягом перших кількох тижнів вагітності, перш ніж більшість жінок дізнаються, що вони вагітні. Ця нервова трубка утворює мозок і спинний мозок дитини, які є основними компонентами нервової системи.

1Тому рекомендується починати приймати 400мкг фолієвої кислоти в день, як тільки Ви починаєте спроби завагітніти, тому що клінічно доведено, що добавка фолієвої кислоти у вигляді фолату знижує ризик розвитку дефектів нервової трубки.

Кожна таблетка ПреМама Дуо забезпечує 400 мкг фолієвої кислоти у вигляді фолату.