Спосіб життя

Спосіб життя, коли Ви намагаєтеся завагітніти

Важливо піклуватися про себе, щоб підготуватися до випробувань вагітності і майбутнього материнства.

Ми вже підкреслювали важливість хорошого харчування і виключення з раціону алкоголю, продуктів з високим вмістом кофеїну і паління, а також значення додаткового харчування за рахунок добавки ПреМама Дуо, яка забезпечить надходження необхідних мікроелементів.

Якщо у Вас активне і діяльне життя, Ви можете трохи сповільнити темп і зменшити стрес. Знайдіть час для себе і для відпочинку, проводьте більше часу зі своїм партнером, друзями або займайтеся тим, що зробило б Вас щасливими і спокійними.

Подбайте про те, щоб Ви достатньо спали.

Бути фізично активним також важливо. Деякі вправи середньої інтенсивності, наприклад, плавання, швидка ходьба або велоспорт, допоможуть Вам залишатися енергійними і здоровими, а також допоможуть Вам зменшити напругу і стрес, накопичені протягом дня.

Зрештою, майте на увазі, що народження дитини принесе відповідальність та великі зміни для родини. Тому переконайтеся, що Ви прийняли правильне рішення для себе і свого партнера.

Також не забудьте повідомити лікареві про свої плани і про те, чи є у Вас або у Вашого партнера якась хвороба, яка вимагає регулярного прийому певних ліків, або про наявність будь-якого генетичного захворювання у Вашій родині чи в родині Вашого партнера, тощо.