Харчування

Харчування для мами, яка народила

Незалежно від того, годуєте Ви грудьми чи ні, дуже важливо максимально дотримуватися здорового харчування. Можливо, через вагітність у Вас розвинулася нестача в певних мікроелементах, і тому всі обов’язки, пов’язані з турботою про дитину, можуть стати дуже виснажливими. Вам знадобиться добре збалансована дієта, яка допоможе справлятися з щоденними вимогами.

Якщо Ви годуєте грудьми, Вам знадобиться харчування, яке задовольнить не тільки Ваші потреби, а й забезпечить достатню кількість поживних речовин для високоякісного грудного молока, що забезпечить ріст і розвиток Вашої дитини. Це особливо важливо в перші місяці життя Вашої дитини, коли вона залежить тільки від харчування, одержуваного через грудне вигодовування.

Знову ж таки, важливо дотримуватися харчування, яке багате свіжими фруктами і овочами, для отримання необхідних вітамінів і мінералів, а також для хорошого травлення.

Хорошими джерелами вуглеводів є хліб, картопля, рис, макаронні вироби і крупи. Вибирайте продукти з необробленого цільного зерна, коли можете, і залишайте шкірку на картоплі при запіканні, щоб збільшити кількість споживаного Вами волокна. Ви отримуєте білки з м’яса, яєць, риби і молочних продуктів. Боби, горох і сочевиця – хороша заміна м’ясу. Щоб краще управляти своєю вагою, рекомендується в основному споживати ненасичені жири, наприклад, рослинну олію.

Ви можете помітити, що Ваша дитина реагує на певну їжу, яку Ви їсте під час грудного вигодовування, і що Вам може знадобитися скорегувати Ваше меню. Знову ж, намагайтеся максимально дотримуватися різноманітного харчування для того, щоб споживати те, що потрібно.

Не забувайте пити багато води для насичення організму. Деякі жінки часто відчувають спрагу при грудному вигодовуванні.

Включення у Ваш раціон жирної риби, багатої жирними кислотами омега-3 (лосось, форель, сардини, скумбрія) важливе і після пологів, особливо якщо Ви мама, яка годує. 1,7 Доведено, що щоденне споживання матір’ю 200 мг ДГК сприяє нормальному розвитку мозку і очей у грудних дітей.

Якщо у Вас є побоювання щодо місця видобутку риби або наявності у ній забруднюючих речовин, або Вам зручніше приймати харчову добавку, Ви можете легко покластися на ПреМама Дуо, оскільки вона містить таку кількість ДГК, яка Вам необхідна.

Однак, якщо Ви не впевнені у виборі свого харчування, Ви можете порадитися з Вашим лікарем або дієтологом.

Чого слід уникати?

Вам слід уникати обробленої і солодкої їжі, оскільки вона містить велику кількість калорій, але не містить поживних речовин. Це тільки зашкодить Вам повернути колишні форми Вашого тіла.

Хоча Ви можете відчути, що Вам потрібно більше кофеїну для боротьби з втомою, бажано споживати менше кофеїну, оскільки через нього Ваша дитина може стати неспокійною і, до того ж, Ваш нічний сон буде порушено. Майте на увазі, що крім кави, кофеїн міститься у шоколаді і деяких безалкогольних напоях, тому будьте обережні з їх споживанням.

Не рекомендується вживання алкоголю і паління під час грудного вигодовування, бо вони можуть вплинути на Вашу дитину.

Зрештою, незважаючи на всі зусилля, важко завжди бути напоготові і бути впевненою, що Ваше харчування покриває всі Ваші потреби. Тому добавка ПреМама Дуо призначена не тільки для забезпечення основними поживними речовинами вагітних жінок та особливо матерів-годувальниць, а й для підтримки здоров’я і розвитку їхніх дітей.